BAYRAMDA KAZ DAĞLARI - KAPIDAĞ YARIMADASI 

BAYRAMDA KAZ DAĞLARI - KAPIDAĞ YARIMADASI

EROL GEYGEL SORUMLULUGUNDA

Etkinlik Türü Kamp ve Doğa Yürüyüşü Etkinlik Tarihi 29.08.2017 Etkinlik Süresi 3 GECE 4 GÜN Katılımcı Limiti 22 Kişi ile sınırlıdır. Kalan 0 Konum BALIKESIR

BAYRAMDA KAZ DAĞLARI - KAPIDAĞ YARIMADASI

29 AGUSTOS - 02 EYLÜL Kurban Bayramı tatilinı serin ve oksijeni bol  Kazdağları ve Kapıdag Yarımdasında kamp yapalım ve yürüyelim dedik...

( 29 Agustos Sali ) Saat 23:30 de ilk durağımız olacak olan Bakırköy İncirli'den hareketle  yaklaşık 5-6 saatlik bir yolculuğumuza başlayacağız. Kahvaltımızı Altinoluk da alacagiz.

1 . GUN : ( 30 Agustos Çars ) Kahvaltının ardından  Sahindere Kanyonuna gecip 4 km Kanyon ici yurume ve yuzme molasi. Saat 15:00 civarinda alisveris yaptiktan sonra kamp yerimiz olan Adatepebasi köyüne geciyoruz.Buraya gecen mayis ayinda gelmistik ; kecilerin ve tavuklarin bulundugu yaylada yasayan yöre insanlariyla tanisacagiz. Kampimizi kurup doganin tadini cikariyoruz.

 

2 . GUN : ( 31 Agustos Pers ) Sabah kahvaltimizi yaptiktan sonra isteyen arkadaslarimizla orta zorlukta 6 km vadi tabanina inisli ve 6 km cikisli orta zorlukta bir yuruyusle 55 m den dokulen Gurleyik Selalesine ulasiyoruz.Saat 15:00 a kadar yuzme ve cevre gezisi yaptiktan sonra kamp alanina donuse geciyoruz. Aksam yemegi icin hep beraber  hazirlik yapiyoruz. Gece kampda egleniyoruz.

 

3 . GUN : (1 Eylul  Cuma ) Sabah  kahvaltimizi yaptiktan sonra saat 10:00 da kampimizi toplayip Kapidag Yarimadasina dogru yol aliyoruz. Katilimcilarin istegine gore Kampinglerde yada dogal kamp alanlarinda kalacagiz. Alisveris molasindan sonra kamp alanina yerlesiyoruz.Burada denizin keyfini cikariyoruz.

4 . GUN : (2 Eylul  Cumartesi ) Sabah  kahvaltimizi yaptiktan sonra saat 10:00 da kampimizi topladiktan sonra 88 km uzunlugundaki Kapidag Yarimadasini degisik koylarini dolasip yuzme molalari veriyoruz. Saat 18:00 da donus yoluna geciyoruz. Istanbula varisimiz saat 21:00 - 22:00 araliginda oluyor. 

Kamp ve yürüyüş için önerilen malzemeler:
Çadır, Mat, Uyku Tulumu, Ocak, Baton, tencere seti, kafa Feneri, boğazlı rahat bir ayakkabı, rahat mevsim koşullarına göre pantolon, polar Ceket, yağmurluk, şapka, güneş gözlüğü, yedek ayakkabı, gölette ve şelalede serinlemek isteyenler için mayo,havlu vb.gibi malzemeler, kişisel eşyalarınız ve varsa düzenli kullandığınız ilaçlar.

Ayrıca Doğada ayak izimizden başka bir iz bırakmak istemediğimizden, herkesin kendine ait tabak, çatal, kaşık, bıçak, bardak (Plastik ya da kağıt olmayan)  gibi malzemeleri de yanlarında getirmeleri önemle rica olunur.

Faaliyetlerimiz ve duyurularımız ticari amaçlı olmayıp gönüllülük ve masraf paylaşımı esasına dayanır, etkinlikler bireysel faaliyetler kapsamında olup herkes kendi sorumluluğundadır. Grubumuzun en önemli özelliği, katılımcıların konfor ve hizmet arayışı içinde değil, her koşulda keyif almaya niyetli olmasıdır. Grup uyumuna maksimum düzeyde özen göstermek esastır.

*Bu etkinlik en az 15 kişi  ile gerçekleştirilecektir. 

Etkinlik Maliyeti : 15 kişiye kadar: Site Üyeleri için :280 TL - Kulüp Üyeleri için: 270 TL

20-25 kişiye kadar- Site Üyeleri için: 240 TL - Kulüp Üyeleri :230 TL

Faaliyet Sorumlusu Erol GEYGEL:  0 545 658 48 73

UCRETE DAHIL OLANLAR: YOL + SIGORTA + REHBERLIK

ARAÇ DURAKLARI:

23:30 İncirli Alfemo
23.40 Mecidiyeköy YKM
23.45  Yıldız Sait Çiftçi
23:55  Kadıköy
00:00 Göztepe
00:05 Kozyatağı
00:10 Bostancı 

E-5 üzeri Maltepe-Kartal vs.


Lütfen 5 dk. önce durakta olunuz!  

 

 

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız:

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,
Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 1 hafta ve yurtdışı etkinliklere 2 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.. 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.  

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir. 

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  


Üyeliğiniz Onaylanmadığı İçin Katılım Yapamazsınız. ONAY İÇİN TIKLAYIN
Etkinlik Tamamlandı.


© Copyright 2016, YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü