BAYRAMDERE KÖYÜNDE DENİZ KEYFİ

Etkinlik Türü Deniz Kampı Etkinlik Tarihi 16.06.2018 Etkinlik Süresi GÜNÜBİRLİK Katılımcı Limiti 27 Kişi ile sınırlıdır. Kalan 0 Konum BURSA/ KARACABEY

16 Haziran Cumartesi(Bayramın 2. Günü)

Faaliyet Sorumlusu: Mahmut Çeçen 0 535 662 60 29

Bursa/Karacabey ilçesinin Marmara denizi kıyısındaki geniş kumsalıyla ünlü Bayramdere yazlık tatil beldesinde deniz keyfi yapmaya gidiyoruz.

Yolumuz üzerinde Uluabat gölü kıyısındaki şirin Gölyazı köyünü gezeceğiz. Tam da kiraz ve dut mevsimi, kaynağında bol bol yiyeceğiz.

Uluabat gölünü Marmara denizine bağlayan dere boyu seyahat ederek Bayramdere’ye ulaşıp sahilde kamp atıp, gün boyu denizin tadını çıkarıyoruz.

Hava sıcaklığı uygun olursa isteyen deniz kıyısında uzun yürüyüş de yapabilir.

Program:

Saat 06:30 da aracımız İncirli'den hareket ediyor. Körfezi geçerken Feribotta kendi getirdiğimiz veya gemiden tost vs. satınalarak kahvaltımızı yapacağız.

Saat 11:00 civarı Gölyazı köyünde ağlayan çınarı, tarihi sur kalıntılarını ve göl kıyılarını gezip çay molası yapıyoruz,harika fotoğraflar çekeceğiz.

Çaylarımızı içtikten sonra Bayramdere sahiline doğru yola çıkıyoruz. Uluabat gölünü Marmara denizine bağlayan dere boyu seyahat ederek,

https://www.yudosk.org/resimx/images/g%C3%B6lyaz%C4%B13.jpg

Saat 15:oo civarı Bayramdere’ye ulaşıp sahilde kamp atıp, gün boyu denizin tadını çıkarıyoruz.

Hava sıcaklığı uygun olursa isteyen deniz kıyısında uzun yürüyüş de yapabilir.

Öğlen yemeğimizi çevredeki restoranlarda yiyebiliriz. Oyun malzemelerinizi okey, tavla, top vs. müzik aletinizi, getirebilirsiniz. Varsa güneş şemsiyenizi de getirin.

Saat 20:oo civarı İstanbul’a dönüşe geçiyoruz. Trafik yoğunluğuna bağlı olarak 23:oo civarı İstanbul’a varmış olacağız.

Kadıköy son durakta inip Metrobus ile devam edeceğiz, kaptan da erkenden evine dönebilsin.

Araç katılım payı: 70 TL

ETKİNLİKLERDE KAR AMACI YOKTUR. PAYLAŞIM ESASINA GÖRE MALİYETLENDİRİLİYOR.  BU NEDENLE  ETKİNLİĞE YAZILIP GELEMEYEN ARKADAŞLAR KATILIM PAYINI ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜDÜR. BU KURAL ETKİNLİĞE GELEN KATILIMCILARIN HAKLARINI KORUMAK ADINA UYGULANMAKTADIR.

Araç Durakları: 

06.30  İncirli alfemo

06.45  Mecidiyeköy Y.K. Bankası

06.50  Yıldız Sait Çiftçi

07.05  Kadıköy Evlendirme

07.10  E-5  Göztepe

07.15  E-5  Kozyatağı

07.20  E-5 Bostancı

E-5 ÜZERİ TÜM DURAKLAR...

Lütfen 5 dk. önce durakta olun...!

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız:

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,
Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 2 hafta ve yurtdışı etkinliklere 6 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.. 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir.

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  

 

Etkinlik Tamamlandı.


© Copyright 2016, YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü