BELGRAD ORMANI ÇÖP TOPLAMA VE FARKINDALIK OLUŞTURMA AKTİVİTESİ

Etkinlik Türü Kolay Yürüyüş Etkinlik Tarihi 19.10.2018 Etkinlik Süresi GÜNÜBİRLİK Katılımcı Limiti 50 Kişi ile sınırlıdır. Kalan 37 Konum BAHÇEKÖY

19 Ekim 2018 Cuma 

Belgrad Ormanında buluşuyoruz!

   Kirletilmiş çevre adına duyarlılık oluşturmak ve dünyamızı tertemiz hale getirebilmek için bir kıvılcım ateşlemek adına ‘Belgrad Ormanı Koruma Gönüllüleri Derneği’ nin düzenlediği aktiviteye yudosk olarak bizde katılıyoruz. Üyelerimizden de bizimle beraber bu güzel ektinliğe katılmalarını bekliyoruz.

   Daha öncesinde bisikletçiler ve rehberler tarafından tespit edilen uygun yerlerdeki atıklar, Sarıyer Belediyesinden temin edilen amblemsiz çöp torbaları ile toplanacak (sponsor firmanın logosu olabilir ) ve Bahçeköy girişinde biriktirilecektir.

Etkinlik 19 Ekim sabahı 09.00’da Belgrad Ormanı Koruma Gönüllüleri Derneğinde toplanılarak başlayacaktır.

   Yine Bahçeköy girişinde hazırlanacak bir listede tüm katılımcılarımızın isimleri yer alacaktır. Sloganımız ise ‘Geleceğiniz, Geleceğimiz, Gelecekleri için YAPMA! ATMA! ‘ …dır.

  20 Ekim Cumartesi günü ormana girecek insan sayısı 100 bin kişi olacak ve gördükleri manzaranın hoşnutluğu içinde kalacaklardır. Günün akşamında atık torbaları yerinden alınacaktır. 

   Orman Bölge Müdürlüğü ve Emniyet Birimleri ile gerekli yazışmalar başarıyla yapılmıştır. 

   Ayrıca bu iki günlük güzel etkinliğimizin içerisinde, ekstra aktivitelerimizde yer alacaktır. ‘Geri Dönüşüm’ teması ile özel hazırlanmış ‘Kağıt, Plastik ve Cam’ gibi kostümler içerisindeki maskotlarımız katılımcılarımıza eşlik edecektir. Fotograf Sanat Clupleride aramızda olacaktır.

Orman, Çevre, Yeşil ve Geri Dönüşüm adına bilinç oluşturabilmek için bir açık hava tiyatro oyunu sergilenecektir. 

Bir çok yazarımız da hali hazırda bizlere eşlik edecek kitaplarını  sevenlerine imzalayacaktır. 

Yine blr çok sanatçı, medya mensubu, siyasetçi ve iş adamlarıyla yazılı, görsel ve sosyal medya mensubu dostlarımızda aramızda olacaktır.

   Yine, bazı ünlü misafirlerimizin de bizlere eşlik edeceği ve etkinliğimizde yer alacağı bu güzel hafta sonunda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız. 

Orman, doğadır…

Doğa, hayattır…

Hayat, candır…

Can, nefestir…

Nefes, insandır…

İnsan, vicdandır…

Vicdan, merhamettir…

Merhamet, sevgidir…

Sevgi, yeşildir…

Yeşil, ormandır…

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız:

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,
Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 2 hafta ve yurtdışı etkinliklere 6 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.. 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir.

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  

 

Etkinlik Tamamlandı.


© Copyright 2016, YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü