BİR PAZAR GÜNÜ 2 ADA KINALIADA VE BURGAZADA

MAHMUT ÇEÇEN SORUMLULUĞUNDA
Etkinlik Türü Kolay Yürüyüş Etkinlik Tarihi 10.12.2017 Etkinlik Süresi GÜNÜBİRLİK Katılımcı Limiti 30 Kişi ile sınırlıdır. Kalan 0 Konum İSTANBUL /ADALAR

10 Aralık Pazar günü Kınalıada+Burgazada da  12 km. yürüyeceğiz,  kolay parkur. Fazla uğramadığımız bu adaların çok ilginç doğasını hep beraber keşfedeceğiz, güzel fotoğraflar alacağız. Yüzmek isteyenler mayo, havlu unutmasın.

10:1da Eminönü’nden vapur kalkıyor, Kadıköy'e uğruyor, 10 dakika erken gelelim, oturmaya yer kalmıyor.

11:15 de Kınalıada vapur iskelesi önünde toplanıp yürüyüşe başlıyoruz. Kınalıada turunu tamamladıktan sonra 15:00 vapuruyla Burgazada’ya geçiyoruz. Yürüyüşümüzü tamamlayıp,  Burgazada sakin bir mekan olan cemevinde yorgunluk çaylarımızı içip sohpet ediyoruz.

18:45 vapuruyla evlere dönüyoruz. 

Not: Boğazlı yürüyüş botu giyiniz. Boğazlı bot ayak burkulmalarını önler. Bir kişinin sakatlanması bütün grubu geciktirir. Yürüyüş süresinde atıştırmalık kuruyemiş, meyve ve sandviç, 1,5 litre su bulundurun. Hava durumuna göre giyinelim. İnce giyecekler tercih edilmeli. Vücut ısındıkça kat kat inceltilir veya kalınlaştırılır. Herkes kendi ilk yardım malzemesini bulundurmakla sorumludur, (kişisel ilaçlar, sargı bezi, yara bandı vs.)

Rehber: Mahmut Çeçen  0 535 662 60 29

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız:

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,
Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 2 hafta ve yurtdışı etkinliklere 6 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.. 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir.

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  

 

Etkinlik Tamamlandı.


© Copyright 2016, YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü