DEDEGÖL DAĞI ZİRVE TIRMANIŞI

Etkinlik Türü Dağcılık Etkinlik Tarihi 22.09.2018 Etkinlik Süresi 2 GÜN -1 GECE Katılımcı Limiti 27 Kişi ile sınırlıdır. Kalan 23 Ön Kayıt 0 Katılımcı Konum ISPARTA

DEDEGÖL DAĞI ZİRVE TIRMANIŞI

22-23 EYLÜL 2018 CUMARTESİ-PAZAR

DAĞCILIK EĞİTMENİ: MEMET GÜNGÖR -05332549736

Sağlıklı ve doğa yürüyüşü yapan herkes tırmanışa katılabilir.

Dedegöl dağı 3.000 metrelik zirvesi ile sadece yürüyerek ulaşılan bir tırmanış içerir. Kamp alanı 1900 metrededir ve yaklaşık 1000 metre üzeri irtifa almayı gerektirir. Herhangi bir şekilde kaya tırmanışı, ip teknikleri veya ipli iniş içermez

21 Eylül Cuma akşamı saat 21:00 de İncirli’den hareket.

22 Eylül Cumartesi sabah erken saatlerde Isparta’nın  Eğirdir ilçesine varacağız. Eğirdir gölünün kenarında kahvaltı ve son alışveriş molası ardından Aksu kasabasına hareket edeceğiz. Kampımızı  Melikler yaylasında kuracağız. Olağan hava koşullarında kamp yükü taşınmayacaktır. 

23 Eylül Pazar Gece 02:00 da hareket ve zirve denemesi. Zirve sonrası kampa dönüş çadırların toplanması ve İstanbul’a hareket. İstanbul dönüşü Pazar gecesi 24:00 ve sonrasında olabilir.

GEREKLİ MALZEMELER

KAMP İÇİN:  Çadır, tulum, mat, ocak ve tencere seti

TIRMANIŞ İÇİN: Kask, kafa feneri, baton, Çanta

KIYAFET: İçlik, polar, ceket, pantolon, isteğe bağlı su geçirmez pantolon, dağcı botu veya trekking botu ve tozluk, termos, bere, eldiven, güneş gözlüğü, güneş kremi

YİYECEK: 1 kahvaltı, 1 akşam yemeği, 2 öğle yemeği, atıştırmalıklar.

FİYAT BİLGİSİ
400TL
 (21 kişi ve üzeri katılımda geçerlidir) 

450 TL (17-21 kişi)

 500TL  (10-16 kişi)      

Rehberler sayıya dahil değildir

Fiyata Neler Dahil Olanlar;
Ulaşım
Rehberlik
Zorunlu Seyahat Sigortası 
Acente Hizmetleri

Dahil Olmayanlar;

Belirtilmeyen diğer kalemler.

KAYIT İÇİN:  memet.gungor@istanbul.edu.tr adresine katılım maili atınız. 

                          Memet Güngör- 0533 254 9736

KAMP KURALLARI:

Faaliyet süresince (İstanbul’dan hareket edip tekrar İstanbul’a dönene kadar geçen süre) tek yetkili faaliyet lideridir. Bütün katılımcılar faaliyet lideri tarafından konulan kuralları uygulamakla yükümlüdür. Bütün faaliyet süresince, tırmanışa katılacak sporcuların alkollü ürünleri tüketmesi yasaktır.

Hiçbir şekilde doğada çöp bırakmıyoruz. Bu bir gurup faaliyetidir, katılımcıların gurup ile uyum içinde hareket etmeleri beklenir. Hava durumu, kar ve diğer koşullar nedeni ile tırmanış planlarında değişiklik yapılabilir.

Doğada yapılan etkinlikler ÇEŞİTLİ RİSKLER içermektedir. Hava şartları, sis, taş düşmesi, hayvan tehlikesi, bilgi, tecrübe, antrenman, konsantrasyon, fiziksel güç, dikkat ve malzeme eksikliği sorun teşkil edebilir. 

ARAÇ DURAKLARI 

21.00 İNCİRLİ ALFEMO
21.20 MECİDİYEKÖY
21.40 KADIKÖY EVLENDİRME
21.50 E-5 GÖZTEPE
22.00 E-5 KOZYATAĞI

E-5 Üzeri Maltepe, Kartal v.s.

Lütfen 5 dakika önce duraklarda olunuz....

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız:

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,
Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 2 hafta ve yurtdışı etkinliklere 6 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.. 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir.

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  

 

Etkinlik Tamamlandı.


© Copyright 2016, YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü