FINDIKSUYU-DOĞANÇAY DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

İBRAHİM KAMİL BİRLİKAY SORUMLULUĞUNDA
Etkinlik Türü Orta Zorlukta Yürüyüş Etkinlik Tarihi 15.10.2017 Etkinlik Süresi GÜNÜBİRLİK Katılımcı Limiti 27 Kişi ile sınırlıdır. Kalan 3 Konum ADAPAZARI

15 Ekim Pazar günü Adapazarı sınırları içerisindeki Fındıksuyu-Doğançay köyleri arasında yaklaşık 15-16 km. yürüyeceğiz.Yeşilliklerle dolu şahane bir parkurda keyifli bir gün geçireceğiz. Doğançay şelalesine uğrayacak, orman içinde dolu dolu bir yürüyüş yapacağız.

Sabah 6:30 dan itibaren buluşarak Alifuatpaşa yakınındaki Fındıklı köyüne gideceğiz. Kahvaltı molamız Sapanca Bercestede. Dileyen kahvaltılıklarını getirip çay alabilir. Dileyen burada kahvaltı yapabilir. Kahvaltı sonrası Fındıklıdan yürüyüşe başlayacağız. Şelaleye kadar yürüdükten sonra yükselerek manzaralı sırt hattında yürüyeceğiz.  Yürüyüş sonunda Doğançay köyünde buluşacağız. Yorgunluk çaylarını köy kahvesinde içitikten sonra İstanbula haraket edeceğiz. Akşam yemeğini birlikte kararlaştırıp, 7-7:30 civarı İstanbulda oluruz.

Malzemeler: Su geçirmez Bot ve Tozluk, Yağmurluk, Düdük, Öğlen Atıştırmalıkları. (meyve-kuruyemiş vb). Araçta bırakmak üzere yedek giysiler. Zor yürüyüşe katılacaklar için orta ve dış katman giysiler.

 

NOT :    * Katılımcılar doğaya çıktıklarında risk altına gireceklerini bilmelidirler ve bunu göze alarak faaliyetlere katılmalıdırlar.           

              * Bu faaliyet bir doğa sporudur. Gezi ya da kültür turu etkinliği gibi dakika dakika planlanmış programlarımız yoktur.      

              * Yürüyüşümüz Orta Zor bir parkurdur.   

 

ETKİNLİKLERDE KAR AMACI YOKTUR. PAYLAŞIM ESASINA GÖRE MALİYETLENDİRİLİYOR.  BU NEDENLE  ETKİNLİĞE YAZILIP GELEMEYEN ARKADAŞLAR KATILIM PAYINI ÖDEMEKLE YÜKÜMLÜDÜR. 

Faaliyet Sorumluları: Oğuz BAŞ & İbrahim KAMİL BİRLİKAY - 0 533 307 41 24

Araç Durakları:

6.30 İncirli Alfemo
6.45 Mecidiyeköy Y.K.Bank
6.55 Yıldız Sait Çiftçi
7.05 Kadıköy EVLENDİRME
7.10 E-5 Göztepe
7.15 E-5 Kozyatağı
.....  E-5 üzeri Bostancı, Maltepe, Kartal v.s.

 

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız:

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,
Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 1 hafta ve yurtdışı etkinliklere 2 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.. 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.  

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir. 

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  


Etkinlik Tamamlandı.


© Copyright 2016, YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü