GÖNEN KAPLICALARI DOĞA VE DİNLENME ETKİNLİĞİ 2017 / 4

MAHMUT ÇEÇEN SORUMLULUĞUNDA
Etkinlik Türü Yurtiçi Kültürel Gezi Etkinlik Tarihi 11.11.2017 Etkinlik Süresi 1 GECE- 2 GÜN Katılımcı Limiti 41 Kişi ile sınırlıdır. Kalan 0 Konum BALIKESİR

11-12 Kasım 2017, 18. kez, konaklamalı Gönen kaplıcalarındayız. Uluabat ve Manyas gölleri, Manyas gölü kuş cennetini ve Uluabat gölü kıyısındaki turistik Gölyazı köyünü gezip, çok keyifli zaman geçireceğiz.

Otelimiz üç yıldızlı PARK Hotel. Odalarda TV, mini bar, kasa ve kaplıca suyu var, çok temiz bir otel.  2 adet açık havuz ve kapalı havuzlar var. 24 saat açık ve kapalı termal havuzların keyfini çıkaracağız. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği açık büfe. Tam anlamıyla kuşun sütü eksik. 5 yıldızlı otel kalitesinde. Akşam yemeğinde canlı müzik var, sabaha kadar dans, horon, halaya devam. Gönen’in lezzetli yöresel peynirleri ve pirinçlerinden satın alacağız.

Not: Bu gezi en az 25 kişi ile gerçekleştirilecektir.

Program:

11 Kasım Cumartesi: 06:30 da aracımız İncirli'den hareket ediyor. Feribotta kendi nevalemizle kahvaltımızı yapacağız. Saat 13:00 civarı Gölyazı köyünde ağlayan çınarı, tarihi sur kalıntılarını ve göl kıyılarını gezip çay molası yapıyoruz, harika fotoğraflaralıyoruz. Saat 15:00 civarı otelimize varıp öğlen verilen çay ve böreklerimizle açlığımızı kırıyoruz. Otelimiz üç yıldızlı PARK Hotel. Odalarda TV, mini bar, kasa ve kaplıca suyu, bornoz, terlik var, çok temiz bir otel. 24 saat açık ve kapalı termal havuzların keyfini çıkaracağız. Bornoz, havlu ve terlik veriliyor, mayonuzu unutmayınız. Sabah kahvaltısı ve aksam yemeği açık büfe. Tam anlamıyla kuşun sütü eksik. 5 yıldızlı otel kalitesinde. Alkollü içkiler fiyata dahil değildir. Akşam yemeğinde canlı müzik var, sabaha kadar dans, horon ve halaya devam.

12 Kasım Pazar: açık büfe sabah kahvaltıdan sonra, isteyenler havuzlardan faydalanıyor. 12:00 de otelimizden ayrılıyoruz. Dönüş yolunda Manyas gölü kıyısındaki Kuş cenneti köyüne uğrayıp göldeki kuş yığınlarını fotoğraflıyoruz. Uluabat gölü kıyısında gezinip fotoğraflıyoruz. Otobüste şarkılar, fıkralar eşliğinde eğlenmeye devam diyoruz. Dönüş yolunda Yalova girişindeki köfteci Yusuf'ta akşam yemeği molası vereceğiz ve lezzetli, ucuz fiyatlarla et ürünlerinden satın alacağız.  Keyifli bir tatil sonrası vakitlice evlerimizde olacağız.

 Rehber: Mahmut Çeçen 0 535 662 60 29

 Araç Durakları 

6.30 İncirli Alfemo
6.45 Mecidiyeköy Y.K.Bank
6.55 Yıldız Sait Çiftçi
7.05 Kadıköy EVLENDİRME
7.10 E-5 Göztepe
7.15 E-5 Kozyatağı
       E-5 üzeri Maltepe, Kartal v.s.
     
 Lütfen 5 dakika önce durakta olunuz!

 

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız:

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,
Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 1 hafta ve yurtdışı etkinliklere 2 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.. 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.  

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir. 

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  


Etkinlik Tamamlandı.


© Copyright 2016, YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü