STAND-UP GÖSTERİSİ komedyen TARKAN BULUT

Tarkan Bulut daha önce 2 kez Yudosk için sahne almıştı. Bu yeni bir gösteri.
Etkinlik Türü Tiyatro Etkinlik Tarihi 16.05.2018 Etkinlik Süresi 2.5 saat Katılımcı Limiti 200 Kişi ile sınırlıdır. Kalan 35 Konum ŞİŞLİ CEMİL CANDAŞ KENT KÜLTÜRMERKEZİ

BİRAZ DA GÜLELİM Tarkan Bulut gösterisi tamamen ücretsizdir. Web sayfamızdan katılım gösteriniz. Salona geçiş katılım listesine göre yapılacaktır. Bir üye, bir çok misafir getirebilir. Şimdi sözü Tarkan Bulut'a bırakalım...

HEPSİ HİKAYE

Komedyen Tarkan Bulut’un 2001 yılından bu yana İstanbul başta olmak üzere Türkiye ve Avrupa’nın bir çok şehrinde sergilediği Stand-Up komedi gösterilerinin en yenisi olan bu gösteri tamamen eğlence ve güldürü amaçlıdır. Herhangi bir siyasi görüş ya da fikir empoze etmeye yönelik değildir. Eleştiri sınırları içerisinde tüm gündem.günlük hayat. Bize has özellikler ve dünya gündeminden oluşturulmuş hikayeler Tarkan Bulut tarafından yazılmakta ve sahneye konmaktadır.

Tarkan Bulut 90 lı yıllarda yurtdışında başladığı amatör gösterilerine 2001 senesinden itibaren profosyonel olarak devam etmektedir.2015 senesinde İsveç’in Malmö şehrinde İsveç’in Türk Gençleri tarafından yılın stand-up’çısı olarak ödüllendirilmiştir. Bir çok üniversite tarafından davet edilen komedyen ayrıca Hakkari ve Ağrı’da gösteri yapan ilk stand-up’çı olmuştur.

Bir çok tv kanalında komedi programları yapmış olan Bulut ayrıca  Türkiye’yi Orta Asya’yı ve Balkanlar’ı kapsayan gezi programları yapmıştır. Bulut Halen stand-up komedi gösterilerine devam etmektedir. ‘’Kadınımın üstüne şıp dedi damladı’’isimli bir de öykü kitabı bulunan komedyen engelli vatandaşlarımıza yönelik sosyal sorumluluk projelerinde görev almış ve bu sebeple İzmir Güzelbahçe kent konseyi tarafından ödüllendirilmiştir.

Salon : Cemil Candaş Kent Kültür  Merkezi        Tarih :  16 mayıs 2018 çarşamba   Saat : 20.30
                  Halaskargazi Cad. No. 168 Şişli

GÖSTERİ İÇİN İZMİR'DEN GELEN VE YUDOSK İÇİN ÜCRETSİZ SAHNE ALMA ÖZVERİSİ GÖSTEREN TARKAN'A TEŞEKKÜRLER...

Genel Uyarı Metni İçin Tıklayınız:

Değerli Üye ve Misafirlerimiz,
Kulübümüzce gerçekleştirilen dağcılık, kampçılık, kültür gezileri, doğa yürüyüşleri ve diğer doğa sporları ile ilgili faaliyet çalışmaları; kulüp yöneticilerimiz, rehber, lider ve etkinlik sorumluları tarafından gönüllülük esasına göre yapılmakta olup ticari turlarla ilgimiz bulunmamaktadır. Beklentilerinizin bu yönde olmaması konusunu dikkatinize sunar anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Katılım bildirdiği halde gelmeyen yada günübirlik etkinliklere 2 gün, haftasonu konaklamalı etkinliklere 3 gün, yurtiçi uzun süreli etkinliklere 2 hafta ve yurtdışı etkinliklere 6 hafta kala iptal etmek isteyen üyeler maliyet paylaşımında oluşan rakamı dernek hesabına yatıracaklardır. E-posta ile kendilerine yapılan bildirimi 5 gün içinde gerçekleştirmeyen arkadaşların sonraki katılım bildirimleri "yedek" olarak değerlendirilecektir... 
 
Bu karar diğer arkadaşların, yani kurallara uyan çoğunluğun haklarını korumak adına zorunluluk olmuştur.. 

Bu etkinlik paylaşım esasına göre ücretlendirilir. Ayrıcalıklı kişi, kar ve kazanç yoktur.

Yudosk etkinliklerini www.yudosk.org dışında yayınlamak izne tabidir. www.yudosk.org dışında yapılan katılım bildirimleri geçersizdir.

Yürüyüşlerde yemek molaları dışında sigara içmek ve doğada çöp bırakmak yasaktır.  

 

Etkinlik Tamamlandı.


© Copyright 2016, YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü