Forum » Tanışma ve Muhabbet » Etkinlikler başlığı Cevap Yaz
10/01/2012 12:09
Kemal ERDOĞAN
uye
Konu » Etkinlikler başlığı

Murat,

"Etkinlikler" başlığı altında 5 adet yürüyüş yer alıyor. Bunları "Doğa Yürüyüşleri" adı altında toplayıp, türleri alt sekmeler haline getirmek daha kullanışlı olmaz mı? Genel uygulamaları hep bu şekilde gözlüyoruz.

#
10/01/2012 13:14
uye
Rehberler Kurulu Kararı - 26.12.2011

Merhaba kemal Bey.

Etkinlik kategorileri Rehberler Kurulu tarafından şekillendiriliyor. Etkinlik menüsü altında gördüğünüz seçenekler 26 aralık 2011 tarihli Rehberler Kurulu toplantısında yapılan gözden geçirme sonrası son haldir.

Doğa yürüyüşleri, yürünen mesafe, parkurun tırmanış yüzdesi, yağmur/kar yoğunluğu parametrelerinin yürüyüşe etkisi dikkate alınarak kategorileştirildiler. Bununla beraber aynı kategori altında toplanan birkaç etkinlik sınıfıda olmuştur.

Bilgilerinize.

 

#
10/01/2012 20:36
Kemal ERDOĞAN
uye

Bünyamin,

Önerim sadece giriş dizinini daha sistematik hale getirmek ve ana dizini sadeleştirmek içindir. Tüm yürüyüş kategorileri aynen alt sekmede yer alacaktır. Bunlara hiçbir müdahale yok. Aynı uygulama "Dağ Faaliyetleri" içinde yapılabilir örneğin. "Dağ Faaliyetleri" ana dizinde olacak, tıkladığınızda alt sekmeler "Yurtiçi Dağ Faaliyeti" ve "Yurtdışı Dağ Faaliyeti" olarak görüntülenecektir.

Giderek ileride faaliyetler daha da arttığında önünüze koca bir çarşaf ana dizin görüntülenmeyecektir. Bu şekilde daha sistematik ve genel uygulamalar paralelinde olacağını düşünüyorum

Kemal Erdoğan 

#
08/09/2012 16:14
uye
YUDOSK etkinlikleri google takviminizde

yudosk@gmail.com adresini google takviminize ekleyerek, gelecek dönem etkinlik planlarımızı, en güncel haliyle takip edebilirsiniz.

Cevap Yaz© Copyright 2016, YUDOSK - Yeni Ufuklar Doğa Sporları Kulübü